Műszaki és Számítástechnikai
Webáruház
Kategóriák

D-Link

D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

Cikkszám: C-61026

Gyártói cikkszám: DPE-101GI

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 10 396 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Cikkszám: C-57216

lásd részletek

Gyártói cikkszám: DEM-310GT

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Hétfő 12.30-ig leadott rendelés esetén a termék érkezése kedd / szerda (beszállítónál raktáron)

Bruttó érték: 17 530 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DCH-M225 Home Music Everywhere

Cikkszám: C-77849

Gyártói cikkszám: DCH-M225

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DCH-M225 Home Music Everywhere

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 18 427 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

Cikkszám: C-57217

lásd részletek

Gyártói cikkszám: DEM-311GT

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 19 324 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter

Cikkszám: C-57223

Gyártói cikkszám: DMC-300SC

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter

Hétfő 12.30-ig leadott rendelés esetén a termék érkezése kedd / szerda (beszállítónál raktáron)

Bruttó érték: 22 322 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DPS-800 2 Slot Rack-mount Chassis for select D-Link DPS Redundant Power Supplie

Cikkszám: C-76276

Gyártói cikkszám: DPS-800

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DPS-800 2 Slot Rack-mount Chassis for select D-Link DPS Redundant Power Supplie

Sajnáljuk, elfogyott!

Bruttó érték: 37 841 Ft

D-Link DMC?700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

Cikkszám: C-127758

Gyártói cikkszám: DMC-700SC/E

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DMC?700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

Hétfő 12.30-ig leadott rendelés esetén a termék érkezése kedd / szerda (beszállítónál raktáron)

Bruttó érték: 48 288 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

Cikkszám: C-66849

Gyártói cikkszám: DMC-515SC/E

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 54 176 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DMC-700SC Gigabit Ethernet Converter

Cikkszám: C-57224

Gyártói cikkszám: DMC-700SC

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DMC-700SC Gigabit Ethernet Converter

Sajnáljuk, elfogyott!

Bruttó érték: 59 882 Ft

D-Link DEM?431XT 10GBase?SR SFP+ Transceiver

Cikkszám: C-122443

Gyártói cikkszám: DEM-431XT

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DEM?431XT 10GBase?SR SFP+ Transceiver

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 98 758 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DMC-1000 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

Cikkszám: C-63867

Gyártói cikkszám: DMC-1000

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DMC-1000 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 144 123 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DWC-1000 Wireless Controller

Cikkszám: C-69349

Gyártói cikkszám: DWC-1000

Garancia: 60 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DWC-1000 Wireless Controller

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 158 123 Ft
Jelentkezzen be!
Üzenőfal

Telefon + Skype: H-P 8-17 óráig

0630/850-8959


(0630/699-3199)

Skype Név: atipcszeged

Email H-V 0-24h: info@atipc.hu

Személyes átvétel:

Szeged, Szőregi út 42/a

*****************************************

Komplett sz.gép összeállítása!

Bruttó 4000 Ft

Tesztelt, biztosan jól működő számítógépet kap!

Bejelentkezés


Bejelentkezési adatok megjegyzése
Látogató: 21299717