Műszaki és Számítástechnikai
Webáruház
Kategóriák

D-Link

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

Cikkszám: C-57217

lásd részletek

Gyártói cikkszám: DEM-311GT

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 20 275 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Cikkszám: C-57216

lásd részletek

Gyártói cikkszám: DEM-310GT

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 27 341 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter

Cikkszám: C-57223

Gyártói cikkszám: DMC-300SC

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 32 452 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DMC?700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

Cikkszám: C-127758

Gyártói cikkszám: DMC-700SC/E

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DMC?700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 62 722 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DWC-1000 Wireless Controller

Cikkszám: C-69349

Gyártói cikkszám: DWC-1000

Garancia: 60 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DWC-1000 Wireless Controller

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 164 926 Ft
Jelentkezzen be!

D-Link DEM-432XT 10GBase?LR SFP+ Transceiver (10 Km)

Cikkszám: C-128602

Gyártói cikkszám: DEM-432XT

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: D-Link DEM-432XT 10GBase?LR SFP+ Transceiver (10 Km)

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 187 030 Ft
Jelentkezzen be!
Üzenőfal

 

Telefon + Skype: H-P 8-17 óráig

0630/850-8959


(0630/699-3199)

Skype Név: atipcszeged

Email H-V 0-24h: info@atipc.hu

Személyes átvétel:

Szeged, Szőregi út 42/a

*****************************************

Komplett sz.gép összeállítása!

Bruttó 4000 Ft

Tesztelt, biztosan jól működő számítógépet kap!

Bejelentkezés


Bejelentkezési adatok megjegyzése
Látogató: 18835047