Műszaki és Számítástechnikai
Webáruház
Kategóriák

Mikrotik

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Cikkszám: C-122476

Gyártói cikkszám: QMP

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Sajnáljuk, elfogyott!

Bruttó érték: 2 873 Ft

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Cikkszám: C-123553

Gyártói cikkszám: 18POW

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 3 112 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Cikkszám: C-121897

Gyártói cikkszám: ACGPSA

Garancia: 0 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 3 207 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Cikkszám: C-123869

Gyártói cikkszám: 24HPOW

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 6 360 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik Routerboard S-85DLC05D SFP modul

Cikkszám: C-101367

Gyártói cikkszám: S-85DLC05D

Garancia: 60 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik Routerboard S-85DLC05D SFP modul

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 6 441 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Cikkszám: C-133684

Gyártói cikkszám: S-RJ01

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 10 885 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap

Cikkszám: C-124180

Gyártói cikkszám: RB911G-2HPND

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 18 277 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik RouterBoard M33G 3xGbE LAN 2xminiPCI-e 2xSIM slot

Cikkszám: C-121778

Gyártói cikkszám: RBM33G

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik RouterBoard M33G 3xGbE LAN 2xminiPCI-e 2xSIM slot

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 19 324 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC

Cikkszám: C-124178

Gyártói cikkszám: RBSXTSQG-5ACD

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC

Sajnáljuk, elfogyott!

Bruttó érték: 20 275 Ft

Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Cikkszám: C-121770

Gyártói cikkszám: S+85DLC03D

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 20 935 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Cikkszám: C-133685

Gyártói cikkszám: S-3553LC20D

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 25 941 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem

Cikkszám: C-121781

Gyártói cikkszám: R11E-LTE

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 28 622 Ft
Jelentkezzen be!
Üzenőfal

Telefon + Skype: H-P 8-17 óráig

0630/850-8959


(0630/699-3199)

Skype Név: atipcszeged

Email H-V 0-24h: info@atipc.hu

Személyes átvétel:

Szeged, Szőregi út 42/a

*****************************************

Komplett sz.gép összeállítása!

Bruttó 4000 Ft

Tesztelt, biztosan jól működő számítógépet kap!

Bejelentkezés


Bejelentkezési adatok megjegyzése
Látogató: 21272854