Műszaki és Számítástechnikai
Webáruház
Kategóriák

TP-Link

TP-Link TL-POE10R adapter

Cikkszám: C-18478

Gyártói cikkszám: TL-POE10R

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link TL-POE10R adapter

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 4 117 Ft
Jelentkezzen be!

TP-Link TL-POE150S adapter

Cikkszám: C-18479

Gyártói cikkszám: TL-POE150S

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link TL-POE150S adapter

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 6 414 Ft
Jelentkezzen be!

TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module

Cikkszám: C-22149

Kivitel: Kábeles
Topológia: Médiakonverter
Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
A következő switch-ekkel használható:
TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and t

Gyártói cikkszám: TL-SM311LM

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 7 243 Ft
Jelentkezzen be!

TP-Link TL-POE200 adapter kit

Cikkszám: C-17165

Gyártói cikkszám: TL-POE200

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link TL-POE200 adapter kit

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 8 724 Ft
Jelentkezzen be!

TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module

Cikkszám: C-17163

Gyártói cikkszám: TL-SM311LS

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module

Sajnáljuk, elfogyott!

Bruttó érték: 9 349 Ft

TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

Cikkszám: C-41668

Gyártói cikkszám: MC110CS

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

Sajnáljuk, elfogyott!

Bruttó érték: 11 129 Ft

TP-Link HS110 Wi-Fi Smart Plug

Cikkszám: C-97171

Gyártói cikkszám: HS110

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link HS110 Wi-Fi Smart Plug

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 13 181 Ft
Jelentkezzen be!

TP-Link OC200 Omada Cloud Controller

Cikkszám: C-127712

Gyártói cikkszám: OC200

Garancia: 60 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link OC200 Omada Cloud Controller

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 28 820 Ft
Jelentkezzen be!

TP-Link M7300 LTE-Advanced Mobile Wi-Fi

Cikkszám: C-109412

Gyártói cikkszám: M7300

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link M7300 LTE-Advanced Mobile Wi-Fi

Rendelés esetén a termék várható érkezése kedd / szerda.

Bruttó érték: 30 418 Ft
Jelentkezzen be!
Üzenőfal

 

Telefon + Skype: H-P 8-17 óráig

0630/850-8959


(0630/699-3199)

Skype Név: atipcszeged

Email H-V 0-24h: info@atipc.hu

Személyes átvétel:

Szeged, Szőregi út 42/a

*****************************************

Komplett sz.gép összeállítása!

Bruttó 4000 Ft

Tesztelt, biztosan jól működő számítógépet kap!

Bejelentkezés


Bejelentkezési adatok megjegyzése
Látogató: 18880216