Műszaki és Számítástechnikai
Webáruház
Kategóriák

Kategóriák / Kábel / Digitus

Digitus

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 1m

Cikkszám: C-138609

Gyártói cikkszám: DK-2533-01/3

Garancia: 12 hónap

Termék oldala

Részletek: Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 1m

Hétfő 12.30-ig leadott rendelés esetén a termék érkezése kedd / szerda (beszállítónál raktáron)

Bruttó érték: 1 966 Ft
Jelentkezzen be!