Műszaki és Számítástechnikai
Webáruház
Kategóriák

Kategóriák / Media Converter

Media Converter

Media-Tech Video Grabber

Cikkszám: C-48177

Gyártói cikkszám: MT4169

Garancia: 36 hónap

Termék oldala

Részletek: Media-Tech Video Grabber

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 4 454 Ft
Jelentkezzen be!

TP-Link MC220L 1000M media konverter

Cikkszám: C-22146

Gyártói cikkszám: MC220L

Garancia: 36 hónap

Termék oldala

Részletek: TP-Link MC220L 1000M media konverter

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.

Bruttó érték: 7 280 Ft
Jelentkezzen be!

Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

Cikkszám: C-109260

Gyártói cikkszám: S-31DLC20D

Garancia: 24 hónap

Termék oldala

Részletek: Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

Rendelés esetén a termék várható érkezése 1-3 munkanap.